top of page

Sprechen Sie Deutsch?

Plno z Vás nebo Vašich dětí němčinu rádo nemá. Je těžká, tvrdá, komplikovaná, má mnoho výjimek, ve škole se často začíná opakovaně od začátku a angličtina je jednodušší. Ano, znám to, sama jsem si tím prošla. Proč učím němčinu? Zlomovým rokem pro mě byl roční pobyt v Německu a najednou jsem měla jasno. Mám němčinu ráda a chci, ať baví i Vás. Jsem šťastná za každou hodinu, kterou spolu strávíme. Vy se něco nového naučíte, bez stresu a hrozby špatné známky. První ukázková hodina je zdarma. Dává prostor Vám i mně rozmyslet se, jestli do toho opravdu chceme jít. Nabízím osobní přístup nebo online výuku, vše dle aktuálních potřeb a možností.

Ceník:
45 minut: 600 CZK
60 minut: 800 CZK

Ráda Vás uvidím on-line přes Google Meet, Skype, Zoom, Teams nebo FaceTime.

V případě potřeby mi prosím pošlete poptávku přes kontaktní formulář.

NĚKTERÉ Z REFERENCÍ

Hodiny s Terezou byly naprosto skvělé. Tereza byla vždy perfektně připravená, moc přátelská, vymýšlela velmi kreativní a užitečná témata a brala v potaz všechny mé preference. Pravidelně si říkala o zpětnou vazbu a ujišťovala se, zda je vše v pořádku. Hodiny jsem si moc užila a cítila jsem, jak se s každým dnem v němčině zlepšuji. Terezu moc doporučuji.

Barbora D.

Lekce s Terezou mě ohromně posunuly. Měly jsme především konverzační hodiny, ale i hodiny zaměřené na gramatiku. Díky lekcím jsem úspěšně prošla výběrovým řízením a získala práci ve firmě, která sídlí ve Vídni. Tereza je milá, ochotná se přizpůsobit vašim požadavkům. Hodiny byly moc fajn, jelikož Tereza přenáší svoje nadšení z němčiny i na studenty.

Věra K.

Můj syn Lukáš němčinu nesnášel. Hodiny s Terezou ho baví, naučí se mnoho nových slovíček, je průběžně chválený a ve škole má velmi dobré známky.

Janette V.
Moje dcera Hanka se v němčině zlepšila, každou hodinu dostala domácí úkoly a nová slovíčka, děkujeme!

Veronika F.
Studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze. S výukou jsem byla spokojená, protože jsme se zaměřily i na obchodní němčinu. Tereza má pozitivní přístup.
 
Klára N.
Děkujeme Tereze za přípravu naší dcery Kristýny na přijímací zkoušky z německého jazyka na víceleté gymnázium v Německu.

Jana Š.
bottom of page