top of page
Resume
Vystudovala jsem šestileté gymnázium s rozšířenou výukou německého jazyka a absolvovala roční výměnný pobyt v německém Pasově. Maturitní ročník jsem úspěšně zakončila certifikátem DSD zweite Stufe a nastoupila na vysokou školu ekonomického zaměření. Po studiu jsem se rozhodla zhodnotit nabyté znalosti ve významných převážně zahraničních společnostech (retail, zajištění) a zároveň doučovat němčinu, protože mě to baví a vidím za sebou výsledky své práce. Téměř desetiletá praxe výkonné asistentky top managementu mi rozšířila další oblasti, ve kterých jsem se zdokonalila, potkala mnoho zajímavých a inspirujících vrcholových manažerů, přesto mé srdce volalo po změně. Milníkem byl rok 2020, který můj život otočil vzhůru nohama a já konečně pochopila, co chci opravdu dělat.
V dětství jsem se závodně věnovala jachtingu, i tak se v posledních letech mými láskami staly jóga, treky po horách a silniční kolo. Mluvím plynně anglicky a německy, v rámci pracovních možností i soukromých přání jsem zkusila základy francouzštiny, italštiny a od podzimu 2022 se učím španělsky. V posledních letech méně cestuji, naopak více kompostuji a nakupuji v bezobalovém obchodě, protože se chci k této planetě chovat zodpovědně. Mám velké štěstí, že jsem navštívila Nepál, Chile, Bali, Filipíny, Singapur, Jordánsko, Rakousko, Spojené státy, Maroko, Švýcarsko, Dominikánskou republiku, Itálii, Thajsko, Laos a Kambodžu. Před cestou se vždy snažím naučit základní slovíčka a zvyky místních, ať co nejméně zasahuji do jejich běžného života. Jsem upřímná, mám ráda architekturu, přírodu, hraní na kytaru, jachting, meditaci, dobré jídlo v ještě lepší společnosti, krásné květiny, sbírání hub a vlastnoruční dekoraci domova. Ráda čtu odbornou i spirituální literaturu, mými oblíbenými autory jsou Deepak Chopra, Joe Dispenza, Louise Hay, Bruce Lipton a David Frej. Od roku 2020 se zajímám o ajurvédu, tarotové karty a Bachovy esence. Mým snem je odjet do Indie a ajurvédu zde vystudovat. Druhým velkým snem byl TMB trek, který jsem si v létě 2023 naplno užila.
Jógovou cestu jsem začala v roce 2013 a znamená pro mě zpomalení, nalezení sebe sama, trpělivost, spokojenost a vděčnost. Zásadním zlomem byl ale rok 2020, kdy mi tělo umožnilo fyzickou praxi velmi omezeně a já se tedy konečně začala věnovat meditaci a pránajámě. Vím, že jógová praxe, meditace a pránajáma jsou spojené nádoby, přesto jsem tohle nikdy ve svém uspěchaném životě nereflektovala. Stále miluji ashtangu, kterou praktikuji i teď, ale začala jsem ještě více naslouchat svému tělu, co je pro něj to nejlepší.  
bottom of page