top of page
To, že vydám knihu, jsem nikdy neplánovala. Inspirací je jedna úžasná dáma, se kterou jsem neplánovaně strávila několik dní. Jako bychom se znaly celý život. V jednom odpoledni jsem jí četla úryvky mého deníku, který jsem v Nepálu psala. „Vydej knihu“, řekla mi zasněně. Humor mám ráda, tak jsem se tomu zasmála a dál se tím nezaobírala. Druhý den mě prosila, ať jí přečtu ještě další mé zápisky, že se jí to moc líbí a je zvědavá, jak to bylo dál. V některých řádcích jsem našla sama sebe, úplně se ocitla znova zpátky v Nepálu a představila si, jaké to bylo. Netrvalo dlouho a já se opravdu rozhodla, že knihu vlastním nákladem vydám. Připravila jsem tisková data, všechny potřebné podklady, kontaktovala tiskárnu a žila svou knížkou. Byla to pro mě terapie, radost, že něco nového vzniká. Určitě přišla i obava, zda dělám správně. První vydání bylo pryč během pár hodin a druhý výtisk je již vyprodaný. Kniha mě spojuje s lidmi, se kterými bych se pracovně pravděpodobně nikdy nepotkala, dělá radost mně i těm, kdo ji vlastní a já cítím zadostiučinění za to, jaký život žiji a co jsem dokázala.
Další velmi okouzlující dáma se mě nedávno zeptala, zda přemýšlím o napsání a vydání druhé knihy. Nikdy neříkej nikdy...

Člověk míní a život mění... Proto v dubnu 2022 vydám svou druhou knihu s názvem Thalaka a Deník z Alp. Jak jsem na tyto názvy přišla? To se dozvíte v prologu. Ilustrační amatérské fotky vpravo snad nebudou rušit váš čtenářský zážitek :-)  
bottom of page